Uber Select – Zaprasza do pojazdów, duże walizki, tanio i szybko

Co to jest uberSELECT?

Wygodne auto, które pomieści 5 osób wraz z Twoim Kierowcą, w komfortowych warunkach szybko i tanio, Kierowca załaduje Twoje duże walizki do bagażnika i poprowadzi pod wskazany adres. Kierowca z aplikacją prowadzi do każdego miasta w Europie? sprawdź, czy jesteście gotowi na własny sukces.

uberSELECT to usługa, która ma zapewnić pasażerom najwyższy komfort przejazdu. Dzięki większym samochodom o podwyższonym standardzie i kierowcom o nienagannych manierach, uberSELECT to wybór najbardziej wymagających pasażerów.

Np: Ford Mondeo Kombi i jego bagażnik dla bardzo wymagających, przelot przez trasę wyznaczonych AUTOSTRAD do 220 km/h, tak szybko i bezpiecznie podróżujesz z Kierowcą UBER’a w tej kategorii.

W jakich miastach jest dostępny uberSELECT?

Usługa uberSELECT jest już dostępna na terenie Warszawy

Proszę nie narzekać na polskich Kierowców mówiących w natywnym polskim języku, ponadto proszę wystawiać wysokie noty za usługi, będziesz tak samo odwazejemniany.

Jeśli z góry jesteś nastawiony na złą opinię, wkrótce nie zabierze Ciebie nawet Autobus z korporacji usług publicznych, zastanów się, łap aplikację i korzystaj do woli.

Formularz zgłoszeniowy

Praca w Uber Polska (warunek: natywny język Polski)

UBER SELECT, WARSZAWA

Dodaj komentarz

Comment
Name*
Mail*
Website*