z Uberem

Aby zapewnić bezpieczeństwo, staramy się utwierdzić partnerów firmy Uber i budujemy naszą technologię z myślą o bezpieczeństwie. Ale są też rzeczy, które jako jeździec mogą zrobić, aby zapewnić bezpieczeństwo. Pracowaliśmy z organami ścigania, aby utworzyć tę listę wskazówek, które pomogą Ci zachować bezpieczeństwo podczas jazdy z Uberem.

1.Planuj dalej. Zanim zażądasz przejażdżki, zastanów się nad tym, gdzie zmierzasz i zapoznaj się z funkcjami bezpieczeństwa w aplikacji, aby wiedzieć, jak je używać.
2.Wybierz swoją przejażdżkę w środku. Unikaj niepotrzebnego spędzania czasu poza samą sobą z telefonem w ręku. Zamiast tego poczekaj, aż aplikacja wyświetli sterownik.
3.Pobierz w prawym samochodzie. Zanim wsiadasz do samochodu, sprawdź, czy tablica rejestracyjna, zdjęcie kierowcy i nazwa sterownika pasują do tego, co jest wymienione w aplikacji. Przejazd na Uber można uzyskać tylko za pośrednictwem aplikacji, więc nigdy nie wsiadaj do samochodu z kierowcą, który twierdzi, że jest z Uberem i oferuje przejażdżkę.
4.Klient na tylnym siedzeniu. Jeśli jedziesz samotnie, usiądź na tylnym siedzeniu. Zapewnia to bezpieczne wyjście po obu stronach pojazdu, aby uniknąć ruchu, a to daje kierowcy pewną przestrzeń.
5.Różne Centra i Kontroli Chorób rozpoznawania, bezpieczeństwa kierowców, raportują, że użycie pasów bezpieczeństwa jest najskuteczniejszym sposobem ratowania życia i zmniejszenia szkód związanych z wypadkami drogowymi.
6.Udostępnij swoje szczegóły podróży znajomym. Podczas podróży stuknij opcję „Udostępnij stan” w aplikacji, aby podzielić się nazwą, zdjęciem, tablicą rejestracyjną i lokalizacją kierowcy z najbliższym znajomym. Mogą śledzić podróż i zobaczyć swoją ETA bez pobierania aplikacji Uber.
7.Zabezpieczyć swoje dane osobowe. Nie musisz udostępniać swojego numeru telefonu ani innych informacji kontaktowych z kierowcą. Jeś li kierowca i kierowca muszĘ … się ze sobą … skontaktować, aplikacja Uber automatycznie anonimowa zarówno numery telefonów, aby chronić prywatność wszystkich.
8.Wykonaj intuicję. Zaufaj swojemu instynktowi i wykorzystaj najlepszy wyrok podczas jazdy z Uberem. Jeśli kiedykolwiek będziesz w stanie awaryjnym, natychmiast zadzwoń pod numer 112.
9.Szacunek. Jak wskazano w naszych wytycznych dla społeczności, szanuj kierowcę i jego samochód.
10.Sprzyjające informacje o podróży. Twoja opinia pomaga nam udoskonalić doświadczenie Uber dla każdego. Nasz globalny zespół pomocy technicznej z 24/7 ocenia opinie i podejmie stosowne działania w sprawie wszelkich raportów o zachowaniach, które naruszają nasze wytyczne dla społeczności.